Wentylacja przemysłowa

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem wentylacji przemysłowej dla wielu obiektów: warsztatów, hal produkcyjnych, pomieszczeń technicznych i innych obiektów o szczególnych wymaganiach technologicznych. Proponujemy Państwu nowoczesne urządzenia umożliwiające regulację współczynników wilgotności oraz temperatury powietrza. Naszym atutem jest ogromne doświadczenie – od 1991 roku zajmujemy się dystrybucją i zakładaniem wentylacji przemysłowej, gwarantując najwyższy poziom techniczny wszystkich usług.

Od wielu lat podejmujemy się realizacji wielu zadań technicznych związanych z dostawą i pierwszym uruchomieniem wentylacji przemysłowej. Prowadzimy także serwis wentylacji – w jego ramach zajmujemy się konserwacją, naprawą i oczyszczaniem urządzeń wentylacyjnych. Zależy nam na komforcie każdego pracownika. Wierzymy, że zdrowe powietrze powinno być standardem pracy w każdym zakładzie. Wentylacja przemysłowa skutecznie usuwa zanieczyszczenia i dba o odpowiednią cyrkulację czystego powietrza. Nasze systemy odprowadzenia spalin polecamy zwłaszcza warsztatom samochodowym oraz spawalniczym. Wentylacja przemysłowa umożliwia również odpylanie miejsca pracy, dzięki czemu sprawdzi się w stolarniach i zakładach produkcji meblarskiej. Także w gastronomii odpowiednie zaplecze kuchenne to gwarancja jakości i bezpieczeństwa pracy.

Dlaczego wentylacja przemysłowa jest tak ważna?

Trzydzieści lat aktywności w branży to przede wszystkim ogromny bagaż doświadczeń. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa perfekcyjnie zaprojektowana wentylacja przemysłowa w zakładzie pracy. Stały rozwój technologii produkcyjnej sprawia, że środowisko pracy wymaga bardziej innowacyjnych systemów wentylacyjnych. W związku z tym współpracujemy wyłącznie z uznanymi markami. Wydajna i idealnie dopasowana wentylacja przemysłowa to gwarancja zdrowia każdego pracownika. Za każdym razem montaż wentylacji jest poprzedzony szczegółową oceną procesów i warunków pracy w wentylowanym obszarze, dzięki czemu wentylacja przemysłowa jest zawsze indywidualnie dostosowana do wymagań konkretnego warsztatu lub zakładu.

Klima PLUS