Serwis

Nasza firma od wielu lat prowadzi serwis klimatyzacji i wentylacji w trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich Klientów. Podstawą długiej i bezpiecznej eksploatacji urządzeń są wykonane w odpowiednim czasie przeglądy oraz naprawy. Wilgotne środowisko, jakie panuje w klimatyzatorze, sprzyja rozwojowi wirusów, bakterii czy pleśni. Utrzymanie wysokiej higieny sprzętu chroni przed pojawieniem się szkodliwych patogenów. W trakcie przeglądu wentylacji i klimatyzacji wykonujemy pełną higienizację oraz sprawdzamy parametry pracy urządzeń. Wczesne wykrycie nieprawidłowości uchroni przed awarią i wysokimi kosztami poważnych napraw. Prowadzimy gwarancyjny serwis wentylacji i klimatyzacji montowanych przez naszą firmę. W trosce o Państwa bezpieczeństwo zajmujemy się także serwisem pogwarancyjnym w przypadku wszystkich pozostałych urządzeń.

Serwis klimatyzacji i wentylacji – jak wygląda?

Na okresowy przegląd klimatyzacji i wentylacji najlepiej zdecydować się wiosną oraz jesienią każdego roku. Fachowe przeprowadzenie czynności serwisowych to gwarancja bezawaryjności wszystkich urządzeń stosowanych w domu, biurach, warsztatach lub halach produkcyjnych. Warto skorzystać z usług naszego serwisu wentylacji, aby zapewnić pracownikom i mieszkańcom czyste i świeże powietrze – pozbawione wszelkich zanieczyszczeń.

Serwis klimatyzacji i wentylacji obejmuje:

  • testowanie sprawności wszystkich funkcji urządzenia,
  • sprawdzenie szczelności,
  • przegląd klimatyzacji i jej elementów elektrycznych,
  • sprawdzenie układu odprowadzenia skroplin,
  • precyzyjne oczyszczanie i odgrzybianie – zarówno jednostki zewnętrznej, jak i wewnętrznej.

W trakcie przeglądu klimatyzacji wykonamy niezbędne naprawy, dezynfekcję filtrów i oczyszczanie parownika oraz skraplacza.

Klima PLUS