Klimatyzacja domowa

Minęły już lata, gdy klimatyzacja domowa była traktowana jako przejaw luksusu. Obecnie coraz więcej właścicieli mieszkań decyduje się na zakup klimatyzatora, aby zwiększyć swój komfort na co dzień. Regulowany nawiew ogrzanego lub chłodnego powietrza na pewno poprawi samopoczucie domowników, którzy mogą korzystać z urządzeń nie tylko latem, ale także poza okresem intensywnych upałów. Oferujemy Państwu klimatyzację domową, która będzie zarówno energooszczędna, jak i dostosowana do indywidualnych wymagań. Klimatyzatory domowe charakteryzują się bardzo cichą pracą, dlatego mogą zostać zamontowane nawet w gabinetach i sypialniach.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by jak najlepiej pomóc Państwu w wyborze idealnego modelu klimatyzatora domowego. Analizujemy sytuację mieszkaniową, bierzemy pod uwagę ograniczenia wynikające z charakteru obiektu budowlanego oraz rozkładu wnętrz. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu wiemy, jak najlepiej wybrać klimatyzację domową, aby spełniła oczekiwania wszystkich domowników.

Jakie są rodzaje klimatyzatorów domowych?

Podczas wyboru klimatyzatora domowego warto kierować się kilkoma czynnikami: energooszczędnością, komfortem oraz głośnością pracy. Należy również uwzględnić, czy dany rodzaj klimatyzacji domowej będzie pasował do aranżacji i układu pomieszczeń. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby dostarczać Państwu najnowszych rozwiązań technologicznych, wyróżniających się także swoim niebanalnym designem.

Do najpopularniejszych rodzajów klimatyzatorów domowych należą:

  • klimatyzatory ścienne,
  • klimatyzatory przypodłogowe,
  • klimatyzatory kanałowe,
  • klimatyzatory kasetonowe.

Warto zaufać naszemu 30-letniemu doświadczeniu w sprzedaży urządzeń do klimatyzacji domowej.

Klima PLUS